PTN15-E25SB20
PTN15-E25SB20 CUI Devices
ptn15.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TRIMMER 25K OHM 0.2W PC PIN TOP
Power (Watts): 0.2W, 1/5W
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm)
Resistive Material: Carbon
Part Status: Active
Resistance: 25 kOhms
Number of Turns: 1
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: TRIMMER 25K OHM 0.2W PC PIN TOP, Power (Watts): 0.2W, 1/5W, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.591" Dia (15.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Carbon, Part Status: Active, Resistance: 25 kOhms, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN15-E25SB20 PTN15-E25SB20 Виробник : CUI Devices ptn15-3159370.pdf Trimmer Resistors - Through Hole rotary potentiometer, 15mm, horizontal, 25K ohm, screwdriver rotor, linear, 20% tolerance