Продукція > SAME SKY > PTN24A-A50025EB
PTN24A-A50025EB
PTN24A-A50025EB Same Sky
ptn24a.pdf
Виробник: Same Sky
Potentiometers 24mm, 500kohm, 25mm shaft
на замовлення 506 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POT 500K OHM 1/2W CARBON LINEAR, Packaging: Tray, Resistance (Ohms): 500k, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±20%, Adjustment Type: Side Adjustment, Mounting Type: Panel Mount, Termination Style: PC Pins, Bushing Thread: M8 x 0.75, Actuator Length: 0.984" (25.00mm), Actuator Type: Slotted, Built in Switch: None, Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm), Resistive Material: Carbon, Taper: Linear, Rotation: 305°, Number of Gangs: 1, Number of Turns: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTN24A-A50025EB PTN24A-A50025EB Виробник : CUI Devices ptn24a.pdf Description: POT 500K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Packaging: Tray
Resistance (Ohms): 500k
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±20%
Adjustment Type: Side Adjustment
Mounting Type: Panel Mount
Termination Style: PC Pins
Bushing Thread: M8 x 0.75
Actuator Length: 0.984" (25.00mm)
Actuator Type: Slotted
Built in Switch: None
Actuator Diameter: 0.236" (6.00mm)