PTVS110VP1BPLJ Nexperia USA Inc.
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC CFP5FL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V (Max)
Supplier Device Package: CFP5-FL
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 122V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 110VWM 177VC CFP5FL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-221AC, SMA Flat Leads, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 3.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 110V (Max), Supplier Device Package: CFP5-FL, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 122V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 177V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції PTVS110VP1BPLJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS110VP1BPLJ PTVS110VP1BPLJ Виробник : Nexperia ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600 W Transient Voltage Suppressor