PTVS18VS1UTR-QX
PTVS18VS1UTR-QX Nexperia USA Inc.
PTVSXS1UTR-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 185°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V (Max)
Supplier Device Package: SOD-123W
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 20V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 18VWM 29.2VC SOD123W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 185°C (TA), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.7A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 18V (Max), Supplier Device Package: SOD-123W, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 20V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 29.2V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS18VS1UTR-QX PTVS18VS1UTR-QX Виробник : Nexperia PTVSXS1UTR-Q_SER.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes High-temperature 400 W Transient Voltage Suppressor