PTVS30VP1UTP-QX
PTVS30VP1UTP-QX Nexperia USA Inc.
PTVSXP1UTP-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD1285
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.4A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V (Max)
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 33.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V
Power - Peak Pulse: 600W
Power Line Protection: No
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 30VWM 48.4VC SOD1285, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 12.4A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 30V (Max), Supplier Device Package: SOD-128/CFP5, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 33.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 48.4V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS30VP1UTP-QX PTVS30VP1UTP-QX Виробник : Nexperia PTVSXP1UTP-Q_SER.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS 30V