Продукція > NEXPERIA > PTVS40VP1UTP-QX
PTVS40VP1UTP-QX
PTVS40VP1UTP-QX Nexperia
Виробник: Nexperia
ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS 40V
на замовлення 2355 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTVS40VP1UTP-Q/SOD128/FLATPOWE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-128, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 185°C (TA), Applications: Automotive, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V, Supplier Device Package: SOD-128/CFP5, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 44.4V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.5V, Power - Peak Pulse: 600W, Power Line Protection: No.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-128
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 185°C (TA)
Applications: Automotive
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 40V
Supplier Device Package: SOD-128/CFP5
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 44.4V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 64.5V
Power - Peak Pulse: 600W