PTVS7V5S1UR-QX
PTVS7V5S1UR-QX Nexperia USA Inc.
PTVSXS1UR-Q_SER.pdf
Виробник: Nexperia USA Inc.
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SOD123W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-123W
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA)
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V (Max)
Supplier Device Package: SOD-123W
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 8.33V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V
Power - Peak Pulse: 400W
Qualification: AEC-Q101
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 7.5VWM 12.9VC SOD123W, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-123W, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TA), Current - Peak Pulse (10/1000µs): 31A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 7.5V (Max), Supplier Device Package: SOD-123W, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 8.33V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 12.9V, Power - Peak Pulse: 400W, Power Line Protection: No, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q101.
Інші пропозиції PTVS7V5S1UR-QX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTVS7V5S1UR-QX PTVS7V5S1UR-QX Виробник : Nexperia PTVSXS1UR-Q_SER.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes PTVS 7.5V