PTWM-24-78
PTWM-24-78 Trompeter / Cinch Connectivity Solutions
1396.pdf
Виробник: Trompeter / Cinch Connectivity Solutions
RF Cable Assemblies Mini Twinax Patch Cord 78 Ohm 24"
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PTWM-24-78
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTWM-24-78 PTWM-24-78 Виробник : Cinch Connectivity Solutions Trompeter Description: MINI TWINAX PATCH CORD 78OHM 24"