PTX12BS-FS Power Sonic Corporation
PTX12BS-FS.pdf
Виробник: Power Sonic Corporation
Description: PTX12BS-FS; SEALED 12V 10AH
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 12V
Capacity: 10Ah
Size / Dimension: 5.91" L x 3.43" W x 5.12" H (150.1mm x 87.1mm x 130.0mm)
Termination Style: Nut and Bolt, M6
Battery Chemistry: Sealed Lead Acid (SLA, VRLA, AGM)
Voltage - Rated: 12 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTX12BS-FS; SEALED 12V 10AH, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 12V, Capacity: 10Ah, Size / Dimension: 5.91" L x 3.43" W x 5.12" H (150.1mm x 87.1mm x 130.0mm), Termination Style: Nut and Bolt, M6, Battery Chemistry: Sealed Lead Acid (SLA, VRLA, AGM), Voltage - Rated: 12 V.
Інші пропозиції PTX12BS-FS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTX12BS-FS Виробник : Power-Sonic PTX12BS-FS.pdf Sealed Lead Acid Battery PTX12BS-FS; Sealed 12V 10Ah