Продукція > NEC > PTZTE-259.1A
PTZTE-259.1A NEC
Виробник: NEC
на замовлення 40000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE ZENER 9.1V 1W PMDS, Tolerance: ±6%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AC, SMA, Mounting Type: Surface Mount, Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V, Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms, Supplier Device Package: PMDS, Power - Max: 1 W, Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 6 V.
Інші пропозиції PTZTE-259.1A
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PTZTE259.1A PTZTE259.1A Виробник : Rohm Semiconductor ptz_series_spec.pdf Description: DIODE ZENER 9.1V 1W PMDS
Tolerance: ±6%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Zener (Nom) (Vz): 9.1 V
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Supplier Device Package: PMDS
Power - Max: 1 W
Current - Reverse Leakage @ Vr: 20 µA @ 6 V
товару немає в наявності
Tolerance: ±6%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AC, SMA
Mounting Type: Surface Mount
Impedance (Max) (Zzt): 6 Ohms
Supplier Device Package: PMDS
Power - Max: 1 W
товару немає в наявності
PTZTE259.1A Виробник : ROHM Semiconductor ptz6.2b.pdf Zener Diodes 9.1V 40MA