PUN-12X2-SW-200
PUN-12X2-SW-200 Festo Corporation
553941
Виробник: Festo Corporation
Description: PLASTIC TUBING 200 METER
Packaging: Bulk
Color: Black
Material: Thermoplastic Polyurethane (TPE-U)
Operating Pressure: 102 PSI (7 bar)
Type: Tubing
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Outer Diameter: 0.472" (12.00mm)
Inner Diameter: 0.315" (8.00mm)
Fluid Type: Compressed Air
Minimum Bend Radius: 1.299" (33.00mm)
Bend Radius (Flow): 2.441" (62.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PLASTIC TUBING 200 METER, Packaging: Bulk, Color: Black, Material: Thermoplastic Polyurethane (TPE-U), Operating Pressure: 102 PSI (7 bar), Type: Tubing, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Outer Diameter: 0.472" (12.00mm), Inner Diameter: 0.315" (8.00mm), Fluid Type: Compressed Air, Minimum Bend Radius: 1.299" (33.00mm), Bend Radius (Flow): 2.441" (62.00mm).