PUN-H-14X2-NT
PUN-H-14X2-NT Festo Corporation
570388
Виробник: Festo Corporation
Description: TUBING NATURAL PLASTIC 14MM 50M
Packaging: Bulk
Color: Natural
Material: Thermoplastic Polyurethane (TPE-U)
Length: 164.0' (50.0m)
Operating Pressure: -14 ~ 145PSI (-1 ~ 10 bar)
Type: Tubing
Operating Temperature: -35°C ~ 60°C
Outer Diameter: 0.551" (14.00mm)
Inner Diameter: 0.386" (9.80mm)
Fluid Type: Compressed Air, Water
Minimum Bend Radius: 1.496" (38.00mm)
Bend Radius (Flow): 3.071" (78.00mm)
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TUBING NATURAL PLASTIC 14MM 50M, Packaging: Bulk, Color: Natural, Material: Thermoplastic Polyurethane (TPE-U), Length: 164.0' (50.0m), Operating Pressure: -14 ~ 145PSI (-1 ~ 10 bar), Type: Tubing, Operating Temperature: -35°C ~ 60°C, Outer Diameter: 0.551" (14.00mm), Inner Diameter: 0.386" (9.80mm), Fluid Type: Compressed Air, Water, Minimum Bend Radius: 1.496" (38.00mm), Bend Radius (Flow): 3.071" (78.00mm).