PUS-1205BKN
PUS-1205BKN Diwell Electronics
PU-N%20datasheet.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: DC/DC CONVERTER INPUT: 12V OUTPU
Packaging: Tube
Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13.2V
Approval Agency: CE, UKCA
Efficiency: 87%
Current - Output (Max): 200mA
Voltage - Input (Min): 10.8V
Voltage - Output 1: 5V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC CONVERTER INPUT: 12V OUTPU, Packaging: Tube, Package / Case: 7-SIP Module, 4 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13.2V, Approval Agency: CE, UKCA, Efficiency: 87%, Current - Output (Max): 200mA, Voltage - Input (Min): 10.8V, Voltage - Output 1: 5V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV.