PV-20A10-1P Bussmann / Eaton
bus_ele_ds_10121_pv10m-318648.pdf
Виробник: Bussmann / Eaton
Specialty Fuses 1A 1000V DC SOLAR PCB-2 10X38MM
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Fuses 10,3x38mm - Fast, Description: Fuse: fuse; 20A; 1kVDC; gPV; ceramic,cylindrical; 10.3x38mm, Type of fuse: fuse, Fuses application: photovoltaics, Operating temperature: -40...90°C, Fuse size: 10.3x38mm, Current rating: 20A, Energy I2t: 34A2s, Rated voltage: 1kV DC, Breaking capacity: 50kA, Fuse characteristics: gPV, Kind of fuse: ceramic; cylindrical.
Інші пропозиції PV-20A10-1P
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV-20A10-1P Виробник : BUSSMANN PV-1A10-1P.pdf Category: Fuses 10,3x38mm - Fast
Description: Fuse: fuse; 20A; 1kVDC; gPV; ceramic,cylindrical; 10.3x38mm
Type of fuse: fuse
Fuses application: photovoltaics
Operating temperature: -40...90°C
Fuse size: 10.3x38mm
Current rating: 20A
Energy I2t: 34A2s
Rated voltage: 1kV DC