PV-20A10F-CT EATON ELECTRIC
bus-ele-ds-10121-pv10m.pdf
Виробник: EATON ELECTRIC
Category: Industrial Fuses - Unclassified
Description: PV-20A10F-CT
на замовлення 80 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FUSE 20AMP 1000V INLINE FUSE/HOL, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Package / Case: Cartridge, Inline, Double Ended, Size / Dimension: 0.447" Dia x 2.992" L (11.35mm x 76.00mm), Fuse Type: Cartridge, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: In Line, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Response Time: Fast Blow, Applications: Solar (Photovoltaic), Approval Agency: CCC, UL, Class: gPV, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA, Voltage Rating - DC: 1 kVDC.
Інші пропозиції PV-20A10F-CT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV-20A10F-CT Виробник : Eaton - Bussmann Electrical Division bus-ele-ds-10121-pv10m.pdf Description: FUSE 20AMP 1000V INLINE FUSE/HOL
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Package / Case: Cartridge, Inline, Double Ended
Size / Dimension: 0.447" Dia x 2.992" L (11.35mm x 76.00mm)
Fuse Type: Cartridge
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: In Line
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Response Time: Fast Blow
Applications: Solar (Photovoltaic)
Approval Agency: CCC, UL
Class: gPV
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 50kA
Voltage Rating - DC: 1 kVDC
товару немає в наявності
PV-20A10F-CT PV-20A10F-CT Виробник : Bussmann / Eaton bus-ele-ds-10121-pv10m.pdf Industrial & Electrical Fuses 20A 1000V DC INLINE FUSE/HOLDER ASM