Продукція > EATON > PV-400ANH3
PV-400ANH3
PV-400ANH3 Eaton
bus-iec-ds-720133-nhpvfuselinks.pdf
Виробник: Eaton
Fuse NH 400A 1000V Holder Bolt Down 68.5 X 76 X 71.2mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції PV-400ANH3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV-400ANH3 PV-400ANH3 Виробник : Bussmann / Eaton eton-s-a0001415969-1.pdf Specialty Fuses FUSE 400A 1000V DC PV SIZE 3 DUAL IND