PV-ML24-20
PV-ML24-20 MEAN WELL
PVML2420250401.pdf
Виробник: MEAN WELL
PLC Controllers 12V/24V 20A MPPT Solar Controller
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +12V/24V 20A, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 8.27" L x 5.95" W x 2.34" H (210.00mm x 151.00mm x 59.50mm), Mounting Type: Wall Mount, Type: Solar Charger, Termination Style: Terminal Block, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Voltage - Nominal: 12V, 24V, Charge Current - Max: 20A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV-ML24-20 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PVML2420250401.pdf Description: O/P +12V/24V 20A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 8.27" L x 5.95" W x 2.34" H (210.00mm x 151.00mm x 59.50mm)
Mounting Type: Wall Mount
Type: Solar Charger
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Voltage - Nominal: 12V, 24V
Charge Current - Max: 20A