PV-ML24-40
PV-ML24-40 MEAN WELL
PVML2420250401.pdf
Виробник: MEAN WELL
PLC Controllers 12V/24V 40A MPPT Solar Controller
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +12V/24V 40A, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 9.37" L x 6.81" W x 2.85" H (238.00mm x 173.00mm x 72.50mm), Mounting Type: Wall Mount, Type: Solar Charger, Termination Style: Terminal Block, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Voltage - Nominal: 12V, 24V, Charge Current - Max: 40A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV-ML24-40 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PVML2420250401.pdf Description: O/P +12V/24V 40A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 9.37" L x 6.81" W x 2.85" H (238.00mm x 173.00mm x 72.50mm)
Mounting Type: Wall Mount
Type: Solar Charger
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Voltage - Nominal: 12V, 24V
Charge Current - Max: 40A