PV-ML48-60
PV-ML48-60 MEAN WELL
PVML4820250401.pdf
Виробник: MEAN WELL
PLC Controllers 12V/24V/36V/48V 60A MPPT Solar Controller
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: O/P +12V/24V/36V/48V 60A, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 11.22" L x 8.07" W x 3.66" H (285.00mm x 205.00mm x 93.00mm), Mounting Type: Wall Mount, Type: Solar Charger, Termination Style: Terminal Block, Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion, Voltage - Nominal: 12V, 24V, 36V, 48V, Charge Current - Max: 60A, Number of Cells: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV-ML48-60 Виробник : MEAN WELL USA Inc. PVML4820250401.pdf Description: O/P +12V/24V/36V/48V 60A
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 11.22" L x 8.07" W x 3.66" H (285.00mm x 205.00mm x 93.00mm)
Mounting Type: Wall Mount
Type: Solar Charger
Termination Style: Terminal Block
Battery Chemistry: Lead Acid, Lithium-Ion
Voltage - Nominal: 12V, 24V, 36V, 48V
Charge Current - Max: 60A