PV10-20A85B
PV10-20A85B Component Basics
PV10-FUSE-LINK_1500-V-DC%20%281%29.pdf
Виробник: Component Basics
Description: 1500VDC PV Fuse, Cylindrical 10x
Packaging: Bulk
Color: White
Fuse Type: Cartridge
Mounting Type: Requires Holder
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA
Current Rating (Amps): 20 A
Voltage Rating - DC: 1500 V
Melting I²t: 620.0
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 1500VDC PV Fuse, Cylindrical 10x, Packaging: Bulk, Color: White, Fuse Type: Cartridge, Mounting Type: Requires Holder, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Breaking Capacity @ Rated Voltage: 20kA, Current Rating (Amps): 20 A, Voltage Rating - DC: 1500 V, Melting I²t: 620.0.