PV14K4032R2
PV14K4032R2 Bourns Inc.
Виробник: Bourns Inc.
Description: PV 14 K 4032 R2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Mounting Type: Surface Mount, MLCV
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Energy: 1.3J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 24.2 V
Varistor Voltage (Min): 19.8 V
Varistor Voltage (Typ): 22 V
Maximum AC Volts: 14 V
Maximum DC Volts: 18 V
Capacitance @ Frequency: 2500 pF @ 1 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PV 14 K 4032 R2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Mounting Type: Surface Mount, MLCV, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Energy: 1.3J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 24.2 V, Varistor Voltage (Min): 19.8 V, Varistor Voltage (Typ): 22 V, Maximum AC Volts: 14 V, Maximum DC Volts: 18 V, Capacitance @ Frequency: 2500 pF @ 1 kHz.