PV40-27B24 MORNSUN
Виробник: MORNSUN
Module DC-DC 1-OUT 24V 1.67A 40W Bag
на замовлення 249 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук