Продукція > E-SWITCH > PV4F2Y011-301
PV4F2Y011-301
PV4F2Y011-301 E-Switch
PV4F2Y011-301.pdf
Виробник: E-Switch
Pushbutton Switches ANTI-VANDAL, 2A 24VDC, DPST-NO/NC Off-(On), On-(Off), Panel Mount, Front Solder
на замовлення 31 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 24V, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 2A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: DPST-NO/NC, Type: Anti-Vandal, Illuminated, Switch Function: On-Mom, Off-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm), Illumination Type, Color: LED, White, Illumination Voltage (Nominal): 2.8 VDC, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 24 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PV4F2Y011-301 PV4F2Y011-301 Виробник : E-Switch PV4.pdf Description: SWITCH PUSHBUTTON DPST 2A 24V
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 2A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: DPST-NO/NC
Type: Anti-Vandal, Illuminated
Switch Function: On-Mom, Off-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Solder, Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Illumination Type, Color: LED, White
Illumination Voltage (Nominal): 2.8 VDC
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 19.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 24 V