PVD100QNA
PVD100QNA Banner Engineering
113230.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors PVD Series: Parts Verification; 100 mm 4 channel; Range: up to 2 m; Input: 12-30 V dc; Outputs: Selectable NPN/PNP; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PVC Pigtail QD; Custom Settings; See Literature Insert
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук