PVD100QPMA15
PVD100QPMA15 Banner Engineering
113230-3078914.pdf
Виробник: Banner Engineering
Photoelectric Sensors PVD Series: Parts Verification; 100 mm 4 beams; Retroreflective Range: up to 2 m, Diffuse; up to 400 mm; Input: 12-30 V dc; Selectable NPN/PNP; 150 mm (6 in) 5-pin M12 PUR Pigtail QD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук