PVF-101635-2.5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 4" X 2.50" WHT
Label Type: Die-Cut
Label Size: 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm)
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 4" X 2.50" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 4.00" x 2.50" (101.6mm x 63.5mm).