PVF-191762-5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 0.75" X 3" WHT
Label Type: Die-Cut
Label Size: 0.75" x 3.00" (19.1mm x 76.2mm)
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 0.75" X 3" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 0.75" x 3.00" (19.1mm x 76.2mm), Part Status: Active.