PVF-203127-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 0.80" X 0.50" WHT
Label Type: Die-Cut
Label Size: 0.80" x 0.50" (20.3mm x 12.7mm)
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 0.80" X 0.50" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 0.80" x 0.50" (20.3mm x 12.7mm).