PVF-318097-10-9
PVF-318097-10-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 1.25" X 0.38" WHT
Packaging: Box
Color: White
For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Die-Cut
Label Size: 1.25" x 0.38" (31.8mm x 9.7mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 1.25" X 0.38" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 1.25" x 0.38" (31.8mm x 9.7mm), Part Status: Active.