PVF-508254-5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 2" X 1" WHT
Label Type: Die-Cut
Label Size: 2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm)
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 2" X 1" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 2.00" x 1.00" (50.8mm x 25.4mm).