PVF-762127-1-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1654227_Ident_Sols&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: Box
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Standard
Label Size: 3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm)
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: Box, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Standard, Label Size: 3.00" x 5.00" (76.2mm x 127.0mm).