PVF-762381-2.5-9
PVF-762381-2.5-9 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Label_ID_Products.pdf
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 3" X 1.50" WHT
Label Type: Die-Cut
Label Size: 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm)
Part Status: Active
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 3" X 1.50" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 3.00" x 1.50" (76.2mm x 38.1mm), Part Status: Active.