PVF050100WE10 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 0.50" X 1" WHT
Packaging: Box
Color: White
For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Die-Cut
Label Size: 0.50" x 1.00" (12.7mm x 25.4mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 0.50" X 1" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 0.50" x 1.00" (12.7mm x 25.4mm), Part Status: Active.