PVF100225WE5 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 1" X 2.25" WHT
Packaging: Box
Color: White
For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Die-Cut
Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 1" X 2.25" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 1.00" x 2.25" (25.4mm x 57.2mm).