PVF100743WE1 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 1" X 7.44" WHT
Label Type: Die-Cut
Label Size: 1.00" x 7.44" (25.4mm x 188.9mm)
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 1" X 7.44" WHT, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 1.00" x 7.44" (25.4mm x 188.9mm).