PVF190319WE2.5 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL DIE-CUT 1.9" X 3.19" WHITE
Packaging: Box
Color: White
For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer
Material: Polyvinyl Fluoride
Label Type: Die-Cut
Label Size: 1.9" x 3.19" (48.3mm x 81mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL DIE-CUT 1.9" X 3.19" WHITE, Packaging: Box, Color: White, For Use With/Related Products: T308S Thermal Transfer Printer, Material: Polyvinyl Fluoride, Label Type: Die-Cut, Label Size: 1.9" x 3.19" (48.3mm x 81mm), Part Status: Active.