Продукція > BOURNS INC. > PVG3A200A01R00
PVG3A200A01R00
PVG3A200A01R00 Bourns Inc.
pvg3.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.142" x 0.134" Face (3.60mm x 3.40mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 20 Ohms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 20 OHM 0.25W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.25W, 1/4W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.142" x 0.134" Face (3.60mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Part Status: Obsolete, Resistance: 20 Ohms, Number of Turns: 1.0.