Продукція > BOURNS INC. > PVZ2A104C04R00
PVZ2A104C04R00
PVZ2A104C04R00 Bourns Inc.
PVZ2_Series.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: TRIMMER 100K OHM 0.05W SMD
Power (Watts): 0.05W, 1/20W
Tolerance: ±30%
Packaging: Cut Tape (CT)
Temperature Coefficient: ±500ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.087" x 0.083" Face (2.20mm x 2.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing, 90° Bend
Resistive Material: Carbon
Resistance: 100 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 100K OHM 0.05W SMD, Power (Watts): 0.05W, 1/20W, Tolerance: ±30%, Packaging: Cut Tape (CT), Temperature Coefficient: ±500ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.087" x 0.083" Face (2.20mm x 2.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, 90° Bend, Resistive Material: Carbon, Resistance: 100 kOhms, Number of Turns: 1.0.