PVZ2A332C04R00
PVZ2A332C04R00 Murata Electronics
r50e-522668.pdf
Виробник: Murata Electronics
Trimmer Resistors - SMD 3.3K ohm 2mm 50volt 0.1W Linear Single
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук