PVZ3A301C01R00
PVZ3A301C01R00 Murata Electronics
r50e-522668.pdf
Виробник: Murata Electronics
Trimmer Resistors - SMD 300 ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single
Написати відгук