PVZ3R304C01R00
PVZ3R304C01R00 Murata Electronics
r50e-522668.pdf
Виробник: Murata Electronics
Trimmer Resistors - SMD 300K ohm 3mm 50volt 0.1W Linear Single
Написати відгук