PW-3090-24S-R
PW-3090-24S-R ICP DAS USA INC
file.php?num=5478
Виробник: ICP DAS USA INC
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 9.6W
Power (Watts): 9.6W
Features: Adjustable Output
Packaging: Box
Size / Dimension: 2.76" L x 0.98" W x 4.49" H (70.0mm x 25.0mm x 114.0mm)
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: DC
Approval Agency: CE, FCC
Efficiency: 83%
Current - Output (Max): 400mA
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1 kV
DC Voltage - Input (Min): 18V
DC Voltage - Input (Max): 36V
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 9.6W, Power (Watts): 9.6W, Features: Adjustable Output, Packaging: Box, Size / Dimension: 2.76" L x 0.98" W x 4.49" H (70.0mm x 25.0mm x 114.0mm), Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: DC, Approval Agency: CE, FCC, Efficiency: 83%, Current - Output (Max): 400mA, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1 kV, DC Voltage - Input (Min): 18V, DC Voltage - Input (Max): 36V.