PWH-45WUSB-C
PWH-45WUSB-C Powerwarehouse
Виробник: Powerwarehouse
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 45W
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount
Current - Output (Max): 1.5A
Part Status: Active
Power (Watts): 45 W
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 45W, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount, Current - Output (Max): 1.5A, Part Status: Active, Power (Watts): 45 W.