PWH-65WUSB-C
PWH-65WUSB-C Powerwarehouse
Виробник: Powerwarehouse
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 65W
Packaging: Box
Voltage - Output: 5V
Output Connector: USB C
Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC
Input Type: Fixed Blade
Form: Wall Mount
Current - Output (Max): 1.5A
Part Status: Active
Power (Watts): 65 W
на замовлення 494 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 65W, Packaging: Box, Voltage - Output: 5V, Output Connector: USB C, Voltage - Input: 100 ~ 240 VAC, Input Type: Fixed Blade, Form: Wall Mount, Current - Output (Max): 1.5A, Part Status: Active, Power (Watts): 65 W.