Продукція > VIKING > PWR03FTEX4701
PWR03FTEX4701
PWR03FTEX4701 Viking
PWR REV.C6--200131.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 4.7kΩ; 100mW; ±1%; 50V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 4.7kΩ
Power: 0.1W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 50V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 4200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 4.7kΩ; 100mW; ±1%; 50V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 4.7kΩ, Power: 0.1W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 50V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.