Продукція > VIKING > PWR03JTFV7R50
PWR03JTFV7R50
PWR03JTFV7R50 Viking
PWR REV.C6--200131.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 7.5Ω; 250mW; ±5%; 75V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 0603
Case - mm: 1608
Resistance: 7.5Ω
Power: 0.25W
Tolerance: ±5%
Operating temperature: -55...155°C
Operating voltage: 75V
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 300
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 0603; 7.5Ω; 250mW; ±5%; 75V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 0603, Case - mm: 1608, Resistance: 7.5Ω, Power: 0.25W, Tolerance: ±5%, Operating temperature: -55...155°C, Operating voltage: 75V.