Продукція > VIKING > PWR06FTEO2493
PWR06FTEO2493
PWR06FTEO2493 Viking
PWR REV.C6--200131.pdf
Виробник: Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 249kΩ; 300mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Type of resistor: thick film
Mounting: SMD
Case - inch: 1206
Case - mm: 3216
Resistance: 249kΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 4700 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 249kΩ; 300mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 249kΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C.