Продукція > VIKING > PWR06FTEO4701
PWR06FTEO4701
PWR06FTEO4701 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 4.7kΩ; 300mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 4.7kΩ
Power: 0.3W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 4.7kΩ; 300mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 4.7kΩ, Power: 0.3W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C.