Продукція > VIKING > PWR06FTEU2000
PWR06FTEU2000
PWR06FTEU2000 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 200Ω; 500mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 200Ω
Power: 0.5W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 4200 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 200Ω; 500mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 200Ω, Power: 0.5W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...155°C.