Продукція > VIKING > PWR06FTEU2001
PWR06FTEU2001
PWR06FTEU2001 Viking
Category: SMD resistors
Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 2kΩ; 500mW; ±1%; 200V; -55÷155°C
Case - mm: 3216
Resistance: 2kΩ
Power: 0.5W
Tolerance: ±1%
Operating voltage: 200V
Operating temperature: -55...155°C
на замовлення 4350 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 80
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thick film; SMD; 1206; 2kΩ; 500mW; ±1%; 200V; -55÷155°C, Type of resistor: thick film, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Resistance: 2kΩ, Power: 0.5W, Tolerance: ±1%, Operating voltage: 200V, Operating temperature: -55...155°C.